Jak wydłużyć stosunek płciowy?

  Krok 1: Pobudź swoje ciało

  Narządy intymne to nie jedyne miejsca na ciele, których pobudzanie sprawia rozkosz. Poznaj swoje ciało. Odkryj swoje strefy erogenne i przekaż tę wiedzę partnerowi. Ich dotykanie i pieszczenie sprawi, że przyjemność będzie stopniowo narastała i trwała dłużej.

  Krok 2: Masaż

  Zachęcaj partnera do masażu, aby rozgrzać ciało i pobudzić każdy jego fragment. Zacznijcie od dotykania miejsc intymnych, przerywajcie masaż i zajmujcie się innymi częściami ciała, po czym znów wracajcie do dolnych partii. Pozwoli to kontrolować przedwczesny orgazm (szczególnie wytrysk u partnera).

  Krok 3: Relaks

  Rozluźnij główne grupy mięśniowe. Nie możesz być spięta podczas seksu. Czasem niepotrzebnie zaciskamy pośladki, uda i łydki, zginamy szyję, a więc doprowadzamy mięśnie do niepotrzebnych skurczów. Uwolnij swoje ciało z napięcia. Pamiętaj, że orgazm zależy w dużej mierze od stopnia rozluźnienia. Oddychaj głęboko.

  Krok 4: Mów o swoich odczuciach

  Milczenie jest złotem, ale nie podczas seksu. Naprawdę warto się przełamać i artykułować przyjemność, którą odczuwasz. Nie musisz krzyczeć i jęczeć wniebogłosy, ale dyskretne westchnienia, odpowiednio kontrolowane, pobudzają i odwracają uwagę od dążenia do szybkiego osiągnięcia szczytu rozkoszy.

  Krok 5: Kontrola fantazji

  Choć fantazjowanie podczas seksu nie jest niczym złym, miej na tym kontrolę. Kiedy przez twoją głowę przechodzi lawina obrazów, odwraca to twoją uwagę od własnego ciała i wzajemnych potrzeb. Fantazjuj więc, ale rób przerwy i koncentruj się w tym czasie na sobie i partnerze.

  Krok 6: Skup się na partnerze

  To normalne, że chcesz poczuć rozkosz, ale skupianie się tylko na sobie odbiera radość z seksu. Zainteresuj się partnerem. Wczuj się w rytm jego ciała. Staraj się maksymalnie go pobudzić. Zdziwisz się, kiedy sama odczujesz większą satysfakcję niż zwykle...

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejzdrowie.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Z zazdrością spoglądasz na szczupłe ciała koleżanek z pracy lub uczelni? Zgrabna sylwetka nie musi pozostawać twoim marzeniem – dzięki kilku prostym radom może stać się rzeczywistością. Poznaj 8...

  Najczęściej czytane

  Lato już tuż, tuż, a więc najwyższa pora zadbać o dobrą kondycję i...
  Najnowsza kolekcja wiosenno-letnia Reebok inspiruje i motywuje do wysiłku...
  Adidas Originals to jedna z najpopularniejszych marek sportowych na ś...
  Bezpieczny, wygodny i poręczny wózek to podstawa! Nosidełko również...
  Jeśli głodzenie się nie jest twoją metodą na zachowanie szczupłej sylwetki...
  Świece w mieszkaniu sprawią, że wnętrza wydadzą się przytulne i nastrojowe...
  Gondola
    Zanim wybierzesz się na zakupy do sklepu dziecęcego, obejrzyj nasz...
  Z nałogiem nikotynowym walczą nie tylko zwykli śmiertelnicy, ale i gwiazdy...
  Poranny jogging w towarzystwie ukochanego czworonoga. Gwarantowany udany dzień!
  Aktywny wypoczynek w wakacje? Dlaczego nie! To właśnie zmęczenie pozwala...
    Przyjrzyj się dobrze wszystkim siedmiu obrazkom. Która z fotografii...

  Ostatnie komentarze