Jak wydłużyć stosunek płciowy?

  Krok 1: Pobudź swoje ciało

  Narządy intymne to nie jedyne miejsca na ciele, których pobudzanie sprawia rozkosz. Poznaj swoje ciało. Odkryj swoje strefy erogenne i przekaż tę wiedzę partnerowi. Ich dotykanie i pieszczenie sprawi, że przyjemność będzie stopniowo narastała i trwała dłużej.

  Krok 2: Masaż

  Zachęcaj partnera do masażu, aby rozgrzać ciało i pobudzić każdy jego fragment. Zacznijcie od dotykania miejsc intymnych, przerywajcie masaż i zajmujcie się innymi częściami ciała, po czym znów wracajcie do dolnych partii. Pozwoli to kontrolować przedwczesny orgazm (szczególnie wytrysk u partnera).

  Krok 3: Relaks

  Rozluźnij główne grupy mięśniowe. Nie możesz być spięta podczas seksu. Czasem niepotrzebnie zaciskamy pośladki, uda i łydki, zginamy szyję, a więc doprowadzamy mięśnie do niepotrzebnych skurczów. Uwolnij swoje ciało z napięcia. Pamiętaj, że orgazm zależy w dużej mierze od stopnia rozluźnienia. Oddychaj głęboko.

  Krok 4: Mów o swoich odczuciach

  Milczenie jest złotem, ale nie podczas seksu. Naprawdę warto się przełamać i artykułować przyjemność, którą odczuwasz. Nie musisz krzyczeć i jęczeć wniebogłosy, ale dyskretne westchnienia, odpowiednio kontrolowane, pobudzają i odwracają uwagę od dążenia do szybkiego osiągnięcia szczytu rozkoszy.

  Krok 5: Kontrola fantazji

  Choć fantazjowanie podczas seksu nie jest niczym złym, miej na tym kontrolę. Kiedy przez twoją głowę przechodzi lawina obrazów, odwraca to twoją uwagę od własnego ciała i wzajemnych potrzeb. Fantazjuj więc, ale rób przerwy i koncentruj się w tym czasie na sobie i partnerze.

  Krok 6: Skup się na partnerze

  To normalne, że chcesz poczuć rozkosz, ale skupianie się tylko na sobie odbiera radość z seksu. Zainteresuj się partnerem. Wczuj się w rytm jego ciała. Staraj się maksymalnie go pobudzić. Zdziwisz się, kiedy sama odczujesz większą satysfakcję niż zwykle...

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejzdrowie.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Na pewno słyszałaś o tym, że wysiłek fizyczny pozwala zwalczyć niepokój i depresję. Jednak zdarzają się dni, gdy nawet ulubiony zestaw ćwiczeń nie jest w stanie poprawić naszego nastroju i złagodzi...

  Najczęściej czytane

  Jeśli głodzenie się nie jest twoją metodą na zachowanie szczupłej sylwetki...
  Odczuwasz permanentne zmęczenie? Włosy wypadają ci garściami a zatkane...
  Niezależnie od tego, czy starasz się o dziecko, czy starasz się uniknąć...
  Zawiera zaledwie ok. 35 kcal w 100 gramach. To wspaniały dodatek do sał...
  O czym świadczą plamienia międzymiesiączkowe? Krwawienia między miesią...
  Lato już tuż, tuż, a więc najwyższa pora zadbać o dobrą kondycję i...
  "Witam. Jestem młodym (27 lat), wysokim, szczupłym, ciemnym brunetem...
  Obejrzyj materiał wideo
  Wiele kobiet zastanawia się, jaki jest przepis na idealnie gładkie nogi....
  Jaka jest najczęstsza przyczyna tycia? Wolny metabolizm. Możesz to odczu...
  Obejrzyj materiał wideo
  Według psychologii mężczyźni zakochują się znacznie szybciej od kobiet. O...

  Ostatnie komentarze

  • (4)

   No poprostu zgadzam sie w stu procentach. ;-)

  • (1)

   Nie wszystkim pomaga porządek. Niektórzy najlepiej funkcjonują w chaosie :-)

  • (4)

   Piłam kiedyś herbatki ziołowe, ale właśnie niestety tylko mnie przeczyszczały i nigdy nie wiedziałam kiedy nadejdzie "ta chwila". Obecnie jestem karmiącą mamą i też nie bardzo wiem czego mogę, a czego nie powinnam używać, może te czopki będą...

  • (3)

   Najpierw warto by sprawdzić, czy nie mamy alergii albo nietolerancji pokarmowej. Ja taki test zrobiłam kilka tygodni temu. Okazało się, że pomimo ogromnej chęci przeprowadzenia takiej diety, nie mogę tego zrobić... Mój organizm niezbyt dobrze trawi...

  • (2)

   RUCH TO ZDROWIE :-)