Jak przesunąć miesiączkę?

  Zbliża się data twojego ślubu, romantyczny weekend we dwoje czy ważne zawody pływackie, a ty spodziewasz się wtedy okresu? Nie ma nic gorszego, niż miesiączka w tak ważnych dla ciebie momentach. Nie pogrążaj się w rozpaczy. Mamy XXI wiek i kilka metod na to jak przesunąć okres. Zobacz sama.

  Pigułka antykoncepcyjna
  Środki hormonalne wydają się być najskuteczniejszym sposobem na regulację cyklu. Za ich pomocą możesz zarówno przyspieszyć menstruację jak i ją opóźnić. Kobiety, które zażywają pigułki regularnie wiedzą, że okres występuje w momencie przestania ich przyjmowania. Dlatego, aby przyspieszyć okres wystarczy odstawić pigułki na ok. 10 dni przed ważnym wydarzeniem, by mieć wystarczającą ilość czasu na ustanie krwawienia. Jeśli chcemy opóźnić okres nie robimy przerwy w zażywaniu pigułek. W przypadku, gdy nie brałaś wcześniej tabletek antykoncepcyjnych skonsultuj się z lekarzem najpóźniej tydzień przed okresem. 

  Zioła
  Uważa się, że herbata z natki pietruszki przyspiesza okres. Herbatkę przyrządza się zaparzając garść świeżej naci pietruszki w garnku z wrzątkiem przez ok. pół godziny. Odcedzony napar należy pić 3 razy dziennie. Podobne właściwości przypisuje się naparom przygotowanym na bazie imbiru i krwawnika. Nie pij tych herbatek ziołowych jednocześnie. Jeśli jedna nie pomoże spróbuj drugiej. Zioła mogą wchodzić w niepożądane interakcje z lekami, które przyjmujesz. Dlatego zanim rozpoczniesz kurację ziołową skonsultuj się z lekarzem.

  Aktywność fizyczna
  W wyniku dużego wysiłku fizycznego możesz przyspieszyć okres od jednego do trzech dni. Jeśli nie lubisz ćwiczyć zajmij się porządkami w domu - myciem okien, szafek, podłóg etc. Połączysz przyjemne z pożytecznym.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejzdrowie.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Na pewno słyszałaś o tym, że wysiłek fizyczny pozwala zwalczyć niepokój i depresję. Jednak zdarzają się dni, gdy nawet ulubiony zestaw ćwiczeń nie jest w stanie poprawić naszego nastroju i złagodzi...

  Najczęściej czytane

  Jeśli głodzenie się nie jest twoją metodą na zachowanie szczupłej sylwetki...
  Odczuwasz permanentne zmęczenie? Włosy wypadają ci garściami a zatkane...
  Niezależnie od tego, czy starasz się o dziecko, czy starasz się uniknąć...
  Lato już tuż, tuż, a więc najwyższa pora zadbać o dobrą kondycję i...
  Zawiera zaledwie ok. 35 kcal w 100 gramach. To wspaniały dodatek do sał...
  O czym świadczą plamienia międzymiesiączkowe? Krwawienia między miesią...
  "Witam. Jestem młodym (27 lat), wysokim, szczupłym, ciemnym brunetem...
  Obejrzyj materiał wideo
  Wiele kobiet zastanawia się, jaki jest przepis na idealnie gładkie nogi....
  Jaka jest najczęstsza przyczyna tycia? Wolny metabolizm. Możesz to odczu...
  Obejrzyj materiał wideo
  Według psychologii mężczyźni zakochują się znacznie szybciej od kobiet. O...

  Ostatnie komentarze

  • (1)

   systematyczność, jakaś miękka szczoteczka. I tak w zasadzie można utrzymać zęby w pełnym zdrowiu. Żadne cudowne techniki nie są tutaj potrzebne. Po prostu musicie je systematycznie szczotkować.

  • (362)

   witam panie.Jako dawcaspermy@gazeta.pl mogę pomóc bezinteresownie ale bez zobowiazan.

  • (4)

   No poprostu zgadzam sie w stu procentach. ;-)

  • (1)

   Nie wszystkim pomaga porządek. Niektórzy najlepiej funkcjonują w chaosie :-)

  • (4)

   Piłam kiedyś herbatki ziołowe, ale właśnie niestety tylko mnie przeczyszczały i nigdy nie wiedziałam kiedy nadejdzie "ta chwila". Obecnie jestem karmiącą mamą i też nie bardzo wiem czego mogę, a czego nie powinnam używać, może te czopki będą...