Dla kogo szybki zabieg odmładzający z krwi

  Coraz popularniejszy, również w Polsce, staje się Regeneris. Efekty są widoczne zaraz po zabiegu i utrzymują się przez kilka tygodni. Na ten odmładzający zabieg najlepiej zdecydować się przed ważną imprezą. Poprawia urodę, stan skóry, samopoczucie i nie polega na wstrzykiwaniu żadnych obcych ciału preparatów.

  Regeneris tym różni się od botkosu czy mezoterapii, że pod skórę twarzy nie wstrzykuje się chemicznych upiększaczy tylko... krew pacjentki.  Brzmi przerażająco, ale w efekcie ten zabieg pobudzający odnowę skóry jest bezpieczny i nie aż tak bardzo skomplikowany. Wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej polega na tym, że najpierw pobiera się krew pacjentki. Dokładnie tak samo jak podczas badań okresowych. Następnie krew zostaje odwirowana. Dzięki temu na dno probówki opadają białe i czerwone ciałka krwi, a na powierzchnię wypływają krwinki krwi. To z nich lekarz zrobi użytek. Zawierają one bowiem czynnik wzrostu, nasz naturalny odmładzacz pobudzający fibroblasty do produkcji kolagenu, który z wiekiem tracimy. Krwinki krwi aktywują również komórki macierzyste, wspomagają tworzenie naczyń krwionośnych. Osocze z czynnikami wzrostu lekarz - podobnie jak podczas botoksu - wstrzykuje w skórę twarzy. Nakłuwanie może trwać do 10 minut. Po zabiegu w miejscach zastrzyków mogą pojawić się siniaki.

  Efekty są widoczne następnego dnia i powinny się utrzymywać do trzech tygodni. Lekarze zalecają, aby zabieg robić trzy razy w roku, co miesiąc. Dzięki temu przedłuży się efekt Regeneris nawet do sześciu miesięcy. Zabieg kosztuje około 800 złotych.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Bzdury. Błąd na błędzie. tekst pisała osoba nie związana z medycyną albo ignorant. Efekty początkowe mijają ponieważ osocze ulega wchłonięciu. Następnie powoli w ciagu tygodni następuje regeneracja tkanek. Czyli docelowy efekt dopiero po kilku tygodniach (poczatkowy to tylko efekt wypełnienia osoczem). kolejny bład - to nie krwinki są na górze tylko osocze z płytkami. Należy powtarzać co 2 tygodnie (3-4 razy w pierwszym roku, w drugim 1-2 razy) a volume co 3 tygodnie (2 razy). Cena zalezy od tego jaki zestaw zastosujemy : meso 1, meso2 lub volume. Przed imprezą nie radzę robić (mozliwość siniaków), chyba, że impreza za 1,5 miesiąca - wtedy mamy czas na co najmniej 2 sesje i nie będzie siniaków.
  www.regeneris.pl

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejzdrowie.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Jaka jest najczęstsza przyczyna tycia? Wolny metabolizm. Możesz to odczuć zwłaszcza wtedy, gdy próbujesz zrzucić zbędne kilogramy i ci się nie udaje. Metabolizm określa zużycie energii potrzebnej...

  Najczęściej czytane

  Jeśli głodzenie się nie jest twoją metodą na zachowanie szczupłej sylwetki...
  Odczuwasz permanentne zmęczenie? Włosy wypadają ci garściami a zatkane...
  Niezależnie od tego, czy starasz się o dziecko, czy starasz się uniknąć...
  Zawiera zaledwie ok. 35 kcal w 100 gramach. To wspaniały dodatek do sał...
  Lato już tuż, tuż, a więc najwyższa pora zadbać o dobrą kondycję i...
  O czym świadczą plamienia międzymiesiączkowe? Krwawienia między miesią...
  "Witam. Jestem młodym (27 lat), wysokim, szczupłym, ciemnym brunetem...
  Jaka jest najczęstsza przyczyna tycia? Wolny metabolizm. Możesz to odczu...
  Obejrzyj materiał wideo
  Wiele kobiet zastanawia się, jaki jest przepis na idealnie gładkie nogi....
  Obejrzyj materiał wideo
  Coraz częściej joga wita nas w klubach fitness czy szkołach tańca, jako...

  Ostatnie komentarze

  • (1)

   Moim zdaniem nie ma sensu męczyć się z domowymi sposobami... Ja próbowałam walczyć z moją grzybicą dwa miesiące, aż w końcu zdecydowałam się pójść do poradni chorob stopy i tamtejszy podolog wyleczył mnie w kilka zabiegów:)

  • (2)

   Zależy jeszcze co je i czy są to produkty, które są bogate w witaminy i składniki odżywcze zapobiegające nadciśnieniu. Także od tego jak bardzo stresujące ma życie

  • (363)

   BARDZO CHETNIE POMOGE CI W TYM ... JESLI BEDZIESZ CHCIAŁA ZECHCE CI POMUC... A CO BYS CHCIAŁA DZIEWCZYNKE CZY CHŁOPCA... BO JESLI DZIEWCZYNKE TO MUSI SIE ODBYC STOSUNEK PRZED OBULACIĄ, A JESLI CHOPCA TO W TEN SAM DZIEN CO JEST OBULACIA ... TO MÓJ...

  • (6)

   Raczej jedź, jeśli mówicie o poprawności ;)

  • (1)

   Brak miesiaczki.Witam mam pytanie odnosnie braku miesiączki w tym miesiącu jeszcze niedostalam jej.Z chlopakiem nie zabezpieczalismy się tylko uprawialismy zwany stosunek przerywany.Robilam juz 4testy z nich wyszedł negatywnie nie mam objaw ciazowych....